Galler Prensesi Kate Middleton, tartışma yaratan aile fotoğrafını kendisinin düzenlediğini açıkladı

T24 Dış Haberler

Galler Prensesi Kate Middleton, Anneler Günü’nde paylaştığı ve haftalar sonra ilk kez yüzünün göründüğü fotoğrafla ilgili iddialara ilişkin açıklamada bulundu. Middleton, fotoğrafı “düzenleyenin” kendisi olduğunu söyledi. 

Galler Prensesi, Anneler Günü’nde internette paylaşılan ve medyaya gönderilen aile fotoğrafını düzenlediği için özür diledi.

Catherine için kişisel olarak imzaladığı bir gönderide şunları yazdı:

“Pek çok amatör fotoğrafçı gibi ben de zaman zaman düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız aile fotoğrafının neden olduğu karışıklık için özürlerimi ifade etmek istedim. Umarım kutlama yapan herkes çok mutlu bir Anneler Günü geçirmiştir. C.”

Ne olmuştu?

Galler Prensesi Kate Middleton’ın Ocak ayında geçirdiği karın ameliyatından bu yana ilk resmi fotoğrafı, resmi konutu Kensington Sarayı tarafından paylaşılmıştı. 

Prenses Kate, Noel gününden bu yana ilk kez izinli bir fotoğrafta göründü ve sarayın gizlilik istediği 17 Ocak’tan bu yana ilk mesajını yayımlamış oldu. Ancak fotoğraf, “çarpıtılmış” olduğunun fark edilmesi üzerine bazı ajanslar tarafından yayından kaldırıldı. 

Bazı sosyal medya kullanıcıları Prenses’in alyansını takmadığına dikkat çekerken, diğerleri Prens Louise’in parmaklarını çapraz tuttuğunu ve arka planda Mart ayı ortasında yaprakları olan bir ağacı sorguladıklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x